
8 grudnia 2021 roku, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryji Panny, w Wyższym Seminarium Duchownym w Archidiecezji Krakowskiej miały miejsce Obłóczyny, czyli uroczyste przyjęcie stroju duchownego. Trzynastu alumnów zmieniło swoje krawaty na koloratki, przywdziewając sutannę, wśród nich jest nasz Parafianin Damian. Gratulujemy i życzymy Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata powołania kapłańskiego. Otoczmy naszego Kleryka Modlitwą!
